Tahmin Et

Tahmin Et mobil oyunu ile akıllı cihazınızda heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut29M
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciUgur Games
Tahmin Et indir; Türk yapımı bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan Tahmin Et mobil oyununda hafızanızın sınırlarını zorlayacaksınız.

Türk yapımı bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan Tahmin Et mobil oyununda hafızanızın sınırlarını zorlayacaksınız. Boş zamanlarınızda eğlenceli vakit geçirmek ve kıyasıya bir mücadele içerisine girmek için Tahmin Et mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oynanışı oldukça kolay bir şekilde tasarlanan bu muhteşem rol yapma oyununda saatlerce macera dolu anlar yaşayacaksınız. Tahmin ederek kazanacağınız bu muhteşem oyun içerisinde macera dolu anlar sizi bekliyor olacak. Kendi oyun kartlarınızı oluşturun ve oynayarak eğlenin. Stratejik hamleler yaparak oyunu kendi lehinize çevirmeye çalışacaksınız.

Tahmin Et oyunu arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle birlikte oynayabileceğiniz ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bir oyun olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefona değil birbirinize bakmanızı sağlayan bu oyunda telefonlarınız aynı Tabu oyununda olduğu gibi kartların yerini tutar ve geriye sizin birlikte eğlenceli vakit geçirmenize olanak sağlar. Bu sebeple kartlarınızı çoğaltın ve daha fazla soru cevaplamak için kendinize bir şans verin. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken bir kategoriye hep birlikte karar verdikten sonra o kategoride çıkan kelimelere siz bakmadan takım arkadaşlarınızın size etkili ve eğlenceli anlatımlarıyla tahmin etmeniz.

Oyunda en çok bilen kişi kazanacaktır. Bu sebeple rakibiniz kim olursa olsun en çok bilen kişi olmaya çalışacaksınız. Tahmin Et oyunu özellikle sınıf içinde eğitsel bir oyun olarak ders sonlarında öğretmenin hazırlayacağı kartlarla birlikte eğlenceli bir tekrar aracı olarak da kullanılabilir. Dolayısıyla eksik öğrenmeleri gidermede öğrenciler oynayarak da bazı kelime ve kavramları öğrenebilirler. Eksik öğrenmeleri varsa bu oyunla kapatabilirler. Öğretmen ve veliler de bireysel olarak öğrenme eksikliklerini fark edebilir. Yani şöyleki hem eğitsel hem de eğlence içeriklerini bir araya getiren Tahmin Et mobil oyununda kişisel eğitiminize katkı sağlayacak ögeler ile karşı karşıya geleceksiniz.

Akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek için son derece kaliteli bir oyun seçimi yapmış olacaksınız. Anlaşılabilir oyun menüsü sayesinde her yaştan oyuncu oyuna anında başlayabilir. Kazanmak ve daha fazla soru çözmek için farklı seviyelere geçmeye hak kazanın. Karşılaşacağınız soruların her biri farklı kategoriler arasında yer alıyor. Bu sebeple bir çok alandan soru ile karşılaşacaksınız. Cevaplarını tahmin ederek doğru sonuca varmak için hayal gücünüzü zorlayın. Tasarım açısından da kaliteli parçaların kullanıldığı Tahmin Et mobil oyununda her yaştan oyuncu yer alabilir.

Bu sebeple bir çok kişiye hitap eden Tahmin et mobil oyunu hem kişisel eğitiminize katkı sağlıyor hem de akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmenize imkan tanıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve aynı zamanda stresinizi atmak için Tahmin Et mobil oyununa dahil olabilir ve karşınıza çıkan soruları doğru bir şekilde yanıtlayarak oyunu kazanabilirsiniz. Her an her yerde Tahmin Et mobil oyunu ile eğlenmenin keyfini çıkarın.

Tahmin Et indir